MATERIAŁY

Wszystkie dostępne modele składają się z tkanin obiciowych najwyższej jakości oraz uwodzą swoją estetyką i typem wzoru. Wśród ceniących sobie bardziej klasyczny wystrój wnętrz, uznanie znajdą także tkaniny tapicerskie w postaci weluru lub aksamitu o bogatym i zróżnicowanym wzornictwie. W pod-kategoriach tkanin obiciowych można łatwo i szybko przejrzeć oraz znaleźć najbardziej interesujący model który charakteryzują się niezwykłą delikatnością, miękkością faktury oraz niepowtarzalnym wzornictwem.

Materiały Skóry ekologiczne Skóry naturalne Wybarwienia drewna


Kolekcja Casablanca

Kolekcja Casablanca

Tkaniny obiciowe z serii Casablanca to klasyczne materiały welurowe. Charakteryzują się wyjątkową miękkością, dzięki czemu stanowią idealny produkt na fotele, krzesła oraz ławki. Dodatkowo są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie oraz rozdzieranie. Casablanca to tkanina wyprodukowana w technologii Cleanaboo, która ogranicza wchłanianie przez nią wody. Dzięki temu materiał jest niezwykle praktyczny. Rozlany płyn nie wniknie do wnętrza tkaniny, a przez to jest łatwy do usunięcia.

Zobacz kolekcję CasablancaKolekcja Prestige

Tkaniny Prestige, podobnie jak te, z serii Casablanka, zostały wyprodukowane w technologii Cleanaboo, czyli ograniczającej wchłanianie wody przez materiał (płyn skrapla się i jest łatwy do usunięcia). Prestige jest doceniana przez Klientów przede wszystkim z uwagi na swoje piękno i uniwersalność. To tkanina kameleon – jej odcień delikatnie różni się w zależności od kąta patrzenia, perspektywy. Prestige jest miękka, przyjemna w dotyku, ale jednocześnie cechuje się dużą odpornością na ścieranie i rozdzieranie.

Zobacz kolekcję PrestigeKolekcja French Velvet

Tkaniny z kolekcji  French Velvet to bardzo przyjemna w dotyku pluszowa tkanina obiciowa. Bogata oferta kolorystyczna pozwala na wybranie materiału według własnych potrzeb. Żywa kolorystyka ciekawie prezentuje się na meblach pikowany takich jak, krzesła, ławeczki i pufy. Aksamit i złoto lub srebro to połączenie doskonałe. Jeśli i ciebie uwiódł szlachetny ton aksamitnej tapicerki, to idź za ciosem i wpleć tę tkaninę do nietuzinkowego projektu swojego salonu.

Zobacz kolekcję French Velvet