SKÓRY EKOLOGICZNE

Skóry ekologiczne przebojem weszły na światowy, a potem polski rynek. Nazywane są popularnie skajem, dermą lub ekoskórą. Wykonuje się je z poliestru i pokrywa warstwą plastyfikowanego polichlorku winylu. To idealne rozwiązanie dla osób, szukających eleganckiego wykończenia mebla, a jednocześnie niebędących przekonanymi do skór naturalnych. W swojej ofercie posiadamy trzy rodzaje skór ekologicznych – z kolekcji Bugatti, z kolekcji Margo oraz z kolekcji Wenecja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Materiały Skóry ekologiczne Skóry naturalne Wybarwienia drewna


Kolekcja Bugatti

Kolekcja Bugatti

Kolekcja Bugatti prezentuje najbardziej zbliżony do klasycznego typ skórzanego odbicia. Skóra ta idealnie imituje prawdziwą skórę, dzięki czemu wygląda zachwycająco. Dodatkowo jest nieprzemakalna i łatwa w utrzymaniu. Usunięcie nawet problematycznych plan (wina, markerów, atramentu, soku z buraków), nie stanowi wyzwania i trudności. Wystarczy użyć miękkiej, bawełnianej ściereczki i łatwego w przygotowaniu, domowego roztworu (roztwór w przypadku trudniejszych plam).

Zobacz kolekcję Bugatti


Kolekcja Margo

Kolekcja Florencja

Skóra ekologiczna Florencja jest jednym z nowszych, dostępnych na rynku. Skóra jest nieprzemakalna, co sprawia, że w niektórych zastosowaniach ma przewagę nad skórą naturalną, z drugiej strony zupełnie nie przepuszcza powietrza, co jest wadą. Najlepiej sprawdza się na nierównych powierzchniach (o nieregularnych kształtach) z uwagi na jej  rozciągliwości. Florencja posiada również wysoką odporność na ścieranie. Nawet przy intensywnym użytkowaniu powierzchni, mają Państwo gwarancję niezmienności skóry.

Zobacz kolekcję Florencja


Kolekcja Margo

Kolekcja Wenecja

Modnym i jednocześnie wytrzymałym typem skóry ekologicznej jest również ten, z kolekcji Wenecja. Skóra ta jest miękka i przyjemna w dotyku. Uczyni każde krzesło, kanapę oraz ławeczkę niezwykle komfortową. A do tego nie przeciera się, nie pęka, nie gniecie, dzięki czemu można cieszyć się dobrze wyglądającymi meblami przez długie lata. Nasze meble z kalwarii zebrzydowskiej wyglądają bardzo efektownie dzięki użyciu skóry ekologicznej z serii Wenecja. Stosujemy ją przy wszystkich typach sprzedawanych mebli.

Zobacz kolekcję Wenecja