SKÓRY EKOLOGICZNE

Skóry ekologiczne przebojem weszły na światowy, a potem polski rynek. Nazywane są popularnie skajem, dermą lub ekoskórą. Wykonuje się je z poliestru i pokrywa warstwą plastyfikowanego polichlorku winylu. To idealne rozwiązanie dla osób, szukających eleganckiego wykończenia mebla, a jednocześnie niebędących przekonanymi do skór naturalnych. W swojej ofercie posiadamy trzy rodzaje skór ekologicznych – z kolekcji Bugatti, z kolekcji Margo oraz z kolekcji Wenecja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Materiały Skóry ekologiczne Skóry naturalne Wybarwienia drewna


Kolekcja Bugatti

Kolekcja Bugatti

Kolekcja Bugatti prezentuje najbardziej zbliżony do klasycznego typ skórzanego odbicia. Materiał ten idealnie imituje prawdziwą skórę, dzięki czemu wygląda zachwycająco. Dodatkowo jest nieprzemakalny i łatwy w utrzymaniu. Usunięcie nawet problematycznych plan (wina, markerów, atramentu, soku z buraków), nie stanowi wyzwania i trudności. Wystarczy użyć miękkiej, bawełnianej ściereczki i łatwego w przygotowaniu, domowego roztworu (roztwór w przypadku trudniejszych plam).

Zobacz kolekcję Bugatti


Kolekcja Margo

Kolekcja Margo

Materiał Margo jest jednym z nowszych, dostępnych na rynku. To również typ obicia łatwoczyszczącego. Określa się go jako materiał typu flok – ponieważ cechuje go duża elastyczność (większa niż w przypadku innych produktów). Najlepiej sprawdza się na nierównych powierzchniach (o nieregularnych kształtach) z uwagi na jego rozciągliwość. Margo posiada również wysoką odporność na ścieranie. Nawet przy intensywnym użytkowaniu powierzchni, mają Państwo gwarancję niezmienności materiału.

Zobacz kolekcję Margo


Kolekcja Margo

Kolekcja Wenecja

Modnym i jednocześnie wytrzymałym typem skóry ekologicznej jest również ten, z kolekcji Wenecja. Materiał ten jest miękki i gładki w dotyku. Uczyni każde krzesło, kanapę oraz ławeczkę niezwykle komfortową. A do tego nie przeciera się, nie pęka, nie gniecie, dzięki czemu można cieszyć się dobrze wyglądającymi meblami przez długie lata. Nasze meble z kalwarii zebrzydowskiej wyglądają bardzo efektownie dzięki użyciu skóry ekologicznej z serii Wenecja. Stosujemy ją przy wszystkich typach sprzedawanych mebli.

Zobacz kolekcję Wenecja