SKÓRY NATURALNE

Niewątpliwie najbardziej dostojnym i eleganckim materiałem obiciowym, który wzbogaci każdy rodzaj wnętrza, jest naturalna skóra. Wszystkie, dostępne w naszej ofercie produkty pochodzą z certyfikowanych, posiadających niezbędne atesty, garbarni. Zalety naturalnej skóry są oczywiste – ma właściwości oddychające, ładnie się starzeje, nadaje wnętrzu szyku i wytworności. W naszej ofercie znajdą Państwo skórę naturalną lakierowaną oraz skórę naturalną Madras. Wybieraliśmy je z myślą o potrzebach najbardziej wymagających Klientów.

Materiały Skóry ekologiczne Skóry naturalne Wybarwienia drewna


Kolekcja Casablanca

Skóra naturalna lakierowana

Skóra, która została poddana lakierowaniu, ma idealnie gładką powierzchnię oraz lustrzany (prawie) połysk. Ten typ wygląda zdecydowanie najefektowniej i świetnie wpasowuje się w aranżację wnętrza w stylu glamour. Lakier powoduje, że na skórze nie widać żadnych niedoskonałości i ubytków. Materiał ten uchodzi za najtrudniejszy w utrzymaniu, bowiem jest bardzo wrażliwy na uderzenia i otarcia. My używamy jednak skóry, która została dodatkowo zaimpregnowana, wzmocniona, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń.

Zobacz kolekcję skóra naturalna lakierowana


Kolekcja Prestige

Skóra naturalna Madras

Skóra naturalna typu Madras to tak zwana skóra licowa zamknięta z tłoczniem typu Madras – to jeden z najpopularniejszych rodzajów skór, stosowanych w meblarstwie. Jej charakterystyczną cechą jest to, iż wierzchnia warstwa zostaje poddana tłoczeniu drobnego wzoru, dzięki czemu jej naturalne cechy (ewentualne niedoskonałości) są mniej zauważalne niż w przypadku skór gładkich. Dodatkowo skóra jest zaimpregnowana specjalnym lakierem, co podwyższa jej odporność na ścieranie, pękanie i działanie innych czynników zewnętrznych.

Zobacz kolekcję skóra naturalna Madras