Fotel " Klubowy PRL "

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin: 696 211 739    meble@galleo.pl   Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

699,00 zł

Więcej informacji

WYMIARY FOTELA

Wymiar ławeczki


A wysokość całkowita
68 cm
B wysokość siedziska
44 cm
C głębokość siedziska
47 cm
D szerokość całkowita
71 cm
E szerokość siedziska
59 cm

Styl i elegancja

Wybierając fotel, ważne jest jego odpowiednie dopasowanie do innych elementów naszego wystroju. Rynek oferuje wiele produktów różniących się nie tylko kolorystyką, materiałami, ale także kształtem. Szczególnie elegancko prezentuje się fotel obity dwoma kolorami materiału, nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego wyglądu. Z kolei ozdobiony kwiatowymi motywami lub wzorami wprowadzi do naszego wnętrza dużo świeżości i angielskiego szyku. Nie warto zatem inwestować w nowoczesne fotele klubowe, a wręcz przeciwnie – obite tapicerką, o intrygujących motywach, m.in. kwiatowych itp

Dane techniczne

  • Producent: Meble Galleo
  • Model " Fotel Klubowy PRL"
  • Nogi: Drewno bukowe
  • Materiał: Prestige 2767
  • Sznurek ozdobny z materiały Casablanca 2316
  • Materiał: pianka, drewno bukowe, płyta meblowa, wata tapicerska

Dopasowane do każdego wnętrza

To wszystko zależy od tego, jak zaaranżowane jest nasze wnętrze. Jeśli posiadamy mieszkanie w nowoczesnym stylu, bardzo dobrym pomysłem okaże się fotel klubowy wykonany z materiału. Ociepli on minimalistyczne pomieszczenie, dodając mu niezwykłego uroku. Poza tym, oprócz ciekawej formy, są one także bardzo praktyczne. W przypadku wnętrza zaprojektowanego w stylu retro, powinniśmy postawić na taki mebel, który będzie odpowiadał danemu klimatowi.


Produkty Powiązane