Stół Ludwik

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin: 696 211 739    meble@galleo.pl   Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

0,00 zł

Więcej informacji

Styl i elegancja

Jadalnia w stylu klasycznym jest elegancka, a zarazem przytulna. Aranżując to wnętrze, trzeba zachować umiar w kwestii akcesoriów. W centralnym punkcie pomieszczenia powinien stanąć stół o masywnej bryle wykonany z naturalnego forniru – jednego ze szlachetnych gatunków, czyli dębu. Zastanów się, czy tak duży mebel nie przytłoczy aranżacji. Koniecznie dobierz wygląd krzeseł do wyglądu stołu, a całość dostosuj do stylu, w jakim urządzono wnętrze.

Dane techniczne

  • Producent: Meble  Galleo
  • Model: " Stół Ludwik "
  • Nogi: Drewno bukowe
  • Malowany na dowolny kolor
  • Materiał: drewno, płyta meblowa, fornir bukowy lud dębowy
  • Wycena indiwidualna według projektu klienta

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.


Produkty Powiązane