Ławka Chesterfield

Nowy produkt

Styl i elegancja

Na rynku dostępnych jest wiele modeli ławek, dlatego każdy z nas bez problemu dopasuje ten mebel do swojego mieszkania. Możemy wybierać spośród modeli tradycyjnych, o prostym kształcie, wykonanych z drewna lub też oryginalnych, nawiązujących do stylu "glamour". Ostatnimi czasy szczególną popularnością cieszą się modele, które są głęboko pikowane. Nasze meble, dzięki modnym i stylowym materiałom oraz bryłom nadają każdemu wnętrzu stylu i elegancji na najwyższym poziomie.
3.JPG

Dane techniczne:

Wykonanie nóżek drewno bukowe
Wykończenie nóżek bejca, lakier
Wykonanie siedziska płyta meblowa
Tapicerka siedziska materiał
Siedzisko pianka 6 cm
6.JPG

Dopasowane do Twojego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.
W naszej kolekcji znajdą Państwo kilkaset różnych kolorów oraz kilkanaście rodzajów materiałów, dzięki czemu każdy mebel można dostosować do swoich potrzeb i wymagań danego wnętrza.
7.JPG

TABELKA ROZMIARÓW

A wysokość całkowita 45 cm
B wysokość nóżki 34 cm
C głębokość siedziska 40 cm
D szerokość nóżek 39 cm
E szerokość siedziska 90 cm
wymiar-laweczki.jpg
Wykonanie ławeczki drewno bukowe
Wykończenie nóżek bejca, lakier
Wykonanie siedziska płyta meblowa
Tapicerka ławeczki materiał
Siedzisko pianka 6 cm

No Opinie klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Ławka Chesterfield

Ławka Chesterfield