Hoker tapicerowany " Floreno "

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

419,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProste
Rodzaj drewnaDąb
Materiał obiciaTkanina Casablanca
Rodzaj oparciaGładkie
Kolor obiciaOdcienie niebieskiego
Kolor wybarwieniaDąb sonoma

Więcej informacji

WYMIARY HOKERA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita
90 cm do 122 cm
Bwysokość siedziska
53 cm do 85 cm
Cgłębokość siedziska
41 cm
Dszerokość całkowita
45 cm
Eszerokość siedziska
45 cm

Styl i elegancja

Wybierając idealny model krzesła barowego, warto mieć na uwadzę charakter oraz styl zabudowy kuchennej. Dobrze jest także wiedzieć jakie zadanie ma spełniać hoker w naszym mieszkaniu. Może on bowiem stanowić dopełnienie kuchni lub być jej głównym elementem. Zależy to tylko i wyłącznie od upodobań właściciela. Hoker tapicerowany " Florento " wyróżnia się swoim prostym a zarazem eleganckim stylem. Posiada solidne nogi wykonane z drewna bukowego. Wysoka jakość wykonania a także stabilna konstrukcja powodują, że siedzenie na tym modelu krzesła będzie przyjemnością. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

  • Wysokość siedziska w hokerze powinna być mniejsza od 25 cm do 30 cm od powierzchni blatu
  • Wysokość siedziska robiona na wymiar od min. 53 cm do 85 cm max.

Dopasowane do każdego wnętrza

Gdy zdecydujemy, by hoker był elementem ważnym, ale nie wyróżniającym się, należy zastanowić się, jaki styl powinien reprezentować. Warto, by korespondował on z zabudową kuchenną. Do kuchni klasycznych i nawiązujących do stylu ekologicznego, naturalnego i tradycyjnego można kupić właśnie takich hoker drewniany łączony z elementami tapicerki.
Produkty Powiązane