Hoker tapicerowany " Katero"

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

349,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProste
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Casablanca
Rodzaj oparciaGładkie
Kolor obiciaOdcienie zieleni
Kolor wybarwieniaOrzech ciemny

Więcej informacji

WYMIARY HOKERA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita
88 cm do 106 cm
Bwysokość siedziska
57 cm do 75 cm
Cgłębokość siedziska
43 cm
Dszerokość całkowita
43 cm
Eszerokość siedziska
43 cm

Styl i elegancja

Hoker tapicerowany " Katero " to mebel, który sprawdzi się idealnie jako urozmaicenie monotonnego pomieszczenia. Wysokie siedzisko, wysoka jakość wykonania oraz bardzo stabilna konstrukcja sprawiają, że siedzenie na tym modelu krzesła będzie czystą przyjemnością. Krzesło, które Państwu oferujemy sprawdzi się jako dodatek do nowoczesnego wnętrza ale także idealnie wkomponuje się w kawiarni, restauracji czy też barze. Obicie w odcieniach zieleni, idealnie współgra z wybarwieniem w kolorze ciemnego orzecha. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

  • Wysokość siedziska w hokerze powinna być mniejsza od 25 cm do 30 cm od powierzchni blatu
  • Wysokość siedziska robiona na wymiar od min. 57 cm do 80 cm max.

Dopasowane do każdego wnętrza

Gdy zdecydujemy, by hoker był elementem ważnym, ale nie wyróżniającym się, należy zastanowić się, jaki styl powinien reprezentować. Warto, by korespondował on z zabudową kuchenną. Do kuchni klasycznych i nawiązujących do stylu ekologicznego, naturalnego i tradycyjnego można kupić właśnie takich hoker drewniany łączony z elementami tapicerki.Produkty Powiązane