Dostawa mebli

Dostawa Galleo

Dostawa firmowa Galleo to usługa, która jest oferowana płatnie dla określonego obszaru Polski według cennika na mapce. Nasze meble dowozimy w każdy zakątek Polski. Towar dostarczany jest wyłącznie naszym transportem, dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że otrzymacie nieuszkodzony mebel.

W ramach usługi zapewniamy transport, pomoc kierowcy przy wniesieniu mebli, postawienie mebli we wskazanym miejscu – DOSTAWA NIE OBEJMUJE MONTAŻU MEBLI . Zawsze kontaktujemy się z Klientem 2-3 dni przed planowaną dostawą w celu ustalenia dogodnego terminu i godziny dostawy. Jest to kwota od całości zamówienia niezależna od ilości zamówionych mebli.

Odbiór osobisty

Odbioru osobistego mebli można dokonać od poniedziałku do soboty w siedzibie firmy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbioru mebli prosimy uzgadniać wcześniej telefonicznie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Wysyłka firmą kurierską

Dostawa firmą kurierską to usługa, która jest oferowana płatnie po indywidualnej wycenie mebli małogabarytowych takich jak: ławeczki, pufy, skrzynie, panele tapicerowane itp.

Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Kurier dysponuje podanym podczas składania zamówienia numerem kontaktowym oraz dokładnym adresem, a klient ma wgląd do systemu śledzenia przesyłki za pośrednictwem strony przewoźnika, podając otrzymany od nas numer listu przewozowego.

Jest to bezpieczna i bardzo szybka forma dostawy, realizowana zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki mebli z magazynu Galleo.