NOTA PRAWNA – ZAKAZ KOPIOWANIA

Materiały umieszczone w sklepie internetowym oraz innych portalach aukcyjnych, społecznościowych itp. Meble Galleo objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Właścicielem autorskich praw majątkowych jest MEBLE GALLEO Szymon Gąsiorski z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej (34-130), ul. Zjednoczenia 22, NIP: 5512539578

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.), że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych przez MEBLE GALLEO jest zabronione bez względu na cel w jakim miałoby ono nastąpić, a także niezależnie od użytego środka przekazu.

Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym oraz innych portalach aukcyjnych itp. MEBLE GALLEO, w szczególności katalogu produktów bądź jego elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp., a także umieszczania materiałów lub ich części na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, pod groźbą sankcji prawnych.