Stolik nocny glamour na postumecie

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

750,00 

Dodatkowe informacje

 

Styl i elegancja

Stolik nocny w swojej niewielkiej a zarazem niezwykle praktycznej formie, stanowi ciekawe dopełnienie aranżacji dodając jej nastrojowego klimatu oraz ciepła. Sprawdzi się idealnie jako miejsce na lampkę, ulubioną książkę czy też budzik. Ten elegancki mebel na postumencie przypadnie do gustu każdemu. Otwierana szufladka z uchwytem w formie kryształka, to idealnie miejsce jako schowek na drobiazgi. Stolik ten idealnie wpisuje się w klimat sypialnianego wnętrza. Stanowi on odzwierciedlenie harmonii oraz równowagi.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.