Krzesło tapicerowane z łukiem „Kominek”

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

239,00 

Informacje dodatkowe

WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 101 cm
B wysokość siedziska 51 cm
C głębokość siedziska 40 cm
D szerokość całkowita 47 cm
E szerokość siedziska 47 cm

Styl i elegancja

Krzesło tapicerowane z łukiem ” Kominek ” to mebel dla wszystkich osób , które cenią sobie wygodę. Tapicerowane krzesło z całą pewnością zapewni wygodę siedzenia i komfort użytkowania. Dobrze wyprofilowane oparcie a także zastosowanie łuku zapewnia meblu ciekawy oraz niecodzienny widok. Mebel ten z pewnością przykuje uwagę każdego. Obicie wykonane zostało ze skóry ekologicznej Margo. To gustowne krzesło to idealny mebel do jadali czy też salonu. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Aby krzesło pasowało do stylu pomieszczenia, powinno być zaprojektowane w pełnej z nim zgodności. Do wnętrz o tradycyjnym wystroju zwykle wybiera się propozycje drewniane, podkreślające charakter całości. Warto zwrócić uwagę, aby harmonizowało się ono ze stołem lub biurkiem, które będzie w jego najbliższej odległości. Takie meble zwykle wybiera się na lata, więc dobrze, jeśli będą solidne i wytrzymałe. Jeżeli w naszym domu mieszkają dzieci lub zwierzęta, to również weźmy to pod uwagę, wybierając krzesła. Powinny być łatwe do utrzymania w czystości oraz sporadycznego czyszczenia. Dobrze w takich przypadkach sprawdzają się modele wykończone skórą ekologiczną.