Stół Glamour czarny mat

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

1 250,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Prezentujemy Państwu stół w nowoczesnym stylu Glamour. Wykonany został z wysokiej jakości drewna bukowego, blat natomiast z płyty MDF. Ten piękny, nowoczesny stół sprawdzi się idealnie w jadalni, kuchni czy salonie. Wkomponuje się on w każde nowocześnie urządzone wnętrze. Czarny lakier o powłoce mat sprawia, że stół przyciąga uwagę i spełnia dodatkowo funkcję dekoracyjną. Nóżki wyprofilowane z drewna bukowego powodują, że wygląd całego stołu nabiera ciekawego charakteru. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.