Krzesło pikowane kryształkami " Presto Glamour"

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

519,00 

Dodatkowe informacje

WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 90 cm
B wysokość siedziska 49 cm
C głębokość siedziska 46 cm
D szerokość całkowita 57 cm
E szerokość siedziska 53 cm

Styl i elegancja

Krzesło pikowane do jadalni jest to doskonała propozycja dla osób, które lubią styl glamour, ale także dla miłośników stylu minimalistycznego. Krzesło pikowane kryształkami Presto Glamour cechuje wysoka elegancja, która jest podkreślana przez użycie ozdobnych pinezek czy też kryształków, użytych w konstrukcji oparcia krzeseł. Ten model krzesła sprawdzi się idealnie do salonu czy też jadalni. Nada pomieszczeniu całkiem innego charakteru,ponieważ ten sposób wykończenia krzesła wprowadza do przestrzeni drobne, ale widoczne akcenty estetyczne. Taki mebel staje się niepowtarzalną oraz charakterystyczną ozdobą salonu. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.