Fotel ” Klubowy PRL „

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

699,00 

Informacje dodatkowe

WYMIARY FOTELA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 68 cm
B wysokość siedziska 44 cm
C głębokość siedziska 47 cm
D szerokość całkowita 71 cm
E szerokość siedziska 59 cm

Styl i elegancja

Fotel klubowy posiada ciekawy i elegancki desing. Doskonała jakość w świetnej cenie. Odpowiednio wyprofilowane oparcie fotela zapewni idealny odpoczynek i relaks. Drewniane, toczone nóżki zapewniają atrakcyjną i ciekawą formę. Model ten sprawdzi się w każdym wnętrzu. Ustawiony w przytulny gabinecie, salonie czy sypialni z całą pewnością stanie się ulubionym meblem. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

To wszystko zależy od tego, jak zaaranżowane jest nasze wnętrze. Jeśli posiadamy mieszkanie w nowoczesnym stylu, bardzo dobrym pomysłem okaże się fotel klubowy wykonany z materiału. Ociepli on minimalistyczne pomieszczenie, dodając mu niezwykłego uroku. Poza tym, oprócz ciekawej formy, są one także bardzo praktyczne. W przypadku wnętrza zaprojektowanego w stylu retro, powinniśmy postawić na taki mebel, który będzie odpowiadał danemu klimatowi.