Hoker pikowany z kołatką " Floreno "

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

479,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProste
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Casablanca
Rodzaj oparciaPikowane guzikami
Kolor obiciaRóżowy
Kolor wybarwieniaCzarny mat
Rodzaj zdobieniaKołatka, pinezki

Więcej informacji

WYMIARY HOKERA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita
90 cm do 122 cm
Bwysokość siedziska
53 cm do 85 cm
Cgłębokość siedziska
41 cm
Dszerokość całkowita
45 cm
Eszerokość siedziska
45 cm

Styl i elegancja

Hoker pikowany to bardzo wygodne krzesło barowe, które sprawdzi się idealnie w nowoczesnych wnętrzach. Jest to obowiązkowy element dla każdego kto posiada barek w kuchni. Mebel ten stosuje się również przy wysokich blatach czy też kuchennych wyspach. Podpórka przy nogach, zapewnia stabilne oparcie dla nóg. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej, nasze hokery pozostają w idealnym stanie przez długi czas. Zdobienie przy użyciu kołatki oraz pinezek przykuje uwagę każdego. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

  • Wysokość siedziska w hokerze powinna być mniejsza od 25 cm do 30 cm od powierzchni blatu
  • Wysokość siedziska robiona na wymiar od min. 53 cm do 85 cm max.

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.Produkty Powiązane