Hoker pikowany z kołatką " Floreno "

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

479,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProste
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaPikowane guzikami
Kolor obiciaOdcienie beżu
Kolor wybarwieniaBiały mat
Rodzaj zdobieniaKołatka, pinezki

Więcej informacji

WYMIARY HOKERA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita
90 cm do 122 cm
Bwysokość siedziska
53 cm do 85 cm
Cgłębokość siedziska
41 cm
Dszerokość całkowita
45 cm
Eszerokość siedziska
45 cm

Styl i elegancja

Coraz częściej kuchnia bywa połączona z pokojem dziennym jako aneks. Stosuje się blat, który rozgranicza te pomieszczenia. Jest on idealnym miejscem na nowoczesne, pikowane hokery. Takie rozwiązanie pozwala na zjedzenie posiłku czy napicie się kawy. Prezentowany przez nas model krzesła barowego idealnie łączy ze sobą atrakcyjny design oraz solidne wykonanie. Dodatkowo zdobienie przy użyciu złotej kołatki nadaje mu elegancji i szyku. Mebel wykonany został z drewna bukowego, z zastosowaniem podpórki na nogi. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

  • Wysokość siedziska w hokerze powinna być mniejsza od 25 cm do 30 cm od powierzchni blatu
  • Wysokość siedziska robiona na wymiar od min. 53 cm do 85 cm max.

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.Produkty Powiązane