Stół krążek 8-nóg

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 199,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Prezentowany stół zachwyca eleganckim wyglądem. Stół krążek stanie się sercem każdej jadalni, dzięki któremu będzie można stworzyć przytulne miejsce do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Rozkładany blat do długości 240 cm pozwala na stworzenie jeszcze większej przestrzeni dla gości. Toczone nogi, wyróżniają ten model stołu. Ich forma dodaje wnętrzu klasycznego stylu. Białe wybarwienie w połysku będzie idealnie współgrać z każdym otoczeniem. Stół rozkładany to połączenie funkcjonalności oraz wygody.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.