Stół Glamour biały połysk

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

900,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Styl Glamour to jeden z najgorętszych trendów aranżacji wnętrz w ostatnich latach. Stół w stylu Glamour nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Nowoczesny desing oraz klasyczna kolorystyka stołu pozwoli na dopasowanie mebla do każdego wnętrza. Będzie idealnym uzupełnieniem stylowego salonu, nowoczesnej kuchni czy jadalni. Blat wykonany został z płyty MDF na wysoki połysk. Profilowane nóżki z drewna bukowego dodają szyku oraz elegancji. Stół wybarwiony został na kolor biały co sprawia, że pomieszczenie staje się optycznie większe oraz nabiera świeżości. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.