Stolik czarny połysk

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

699,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProste
Rodzaj drewnaBuk
Kolor wybarwieniaCzarny połysk
FunkcjeNierozkładany
Materiał blatuPłyta MDF
Wymiar mebla80 cm x 30 cm
Wysokość całkowita75 cm
InneIstnieje możliwość wykonania na dowolny wymiar

Więcej informacji

Styl i elegancja

Stolik, który Państwu oferujemy będzie wspaniale prezentował się we wszystkich eleganckich wnętrzach. Wykonany został ręcznie, z drewna bukowego. Konsola sprawdzi się idealnie w każdej aranżacji. Mebel ten, o prostej formie może pełnić wiele funkcji, między innymi: jako miejsce na drobiazgi w przedpokoju, salonie czy też jako toaletka w sypialni. Uniwersalny wygląd dopasuje się zarówno do kobiecego wnętrza urządzonego w stylu glamour jak i klasycznego salonu. Jego wyjątkowy, elegancki charakter nada niezwykłego tonu każdemu pomieszczeniu. Sprawdzi się idealnie dla osób, które lubią nietuzinkowe, wysmakowane dodatki do wnętrz. Czar i urok tej konsoli z pewnością wniesie elegancki nastrój do każdego domu. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.


Produkty Powiązane