Stół blat ze skóry naturalnej

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

10 000,00 

Informacje dodatkowe

 

Styl i elegancja

Nowoczesny stół rozkładany ze skóry naturalnej nabierze zupełnie nowego wyglądu po rozłożeniu. Sprawdzi się idealnie na różnego rodzaju przyjęcia rodzinne czy spotkania z przyjaciółmi. Blat o powierzchni 360 cm, dzięki wkładom ma możliwość aby wydłużyć swoją powierzchnię aż o dodatkowe 100cm. Nogi stołu wykonane zostały z solidnego drewna bukowego, które jest bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Blat natomiast to skóra naturalna, co nadaje całości bardzo eleganckiego charakteru. Stół ten z pewnością zwróci uwagę każdego, ze względu na swoją funkcjonalność i nowoczesny desing. Niezwykle mocne nogi zapewniają odpowiednią stabilizację stołu.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.