Stół Encoro

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

2 499,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProfilowane
Rodzaj drewnaDąb
FunkcjeRozkładany
Materiał blatuPłyta fornirowana dębowa
Wymiar mebla150 cm x 85 cm + 50 cm wkład
Wysokość całkowita75 cm
InneIstnieje możliwość wykonania na dowolny wymiar

Więcej informacji

Styl i elegancja

Designerski stół z blatem na metalowej podstawie sprawdzi się idealnie w nowoczesnych wnętrzach. Blat stołu jest fornirowany. Istnieje możliwość jego rozłożenia do 200cm. Mebel ten sprawdzi się doskonale we wnętrzach nowoczesnych, loftowych czy industrialnych. Z całą pewnością stół Encoro nadaje się w szczególności do wnętrz o dużych przestrzeniach, gdzie będzie mógł odegrać najważniejszą i główną rolę w wystroju. Połączenie naturalnego drewna z metalem nadaje wyjątkowego oraz orginalnego charakteru. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.


Produkty Powiązane