Stół z nogami w blacie biały połysk

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

2 400,00 

Informacje dodatkowe

 

Styl i elegancja

Stół często bywa miejscem spotkań towarzyskich czy też rodzinnych, dlatego też trwałość oraz estetyczny wygląd mają duży wpływ na budowanie domowej atmosfery. Stół, który Państwu oferujemy zachwyca jakością. Wykonany został z bardzo dobrej jakości drewna bukowego. Blat z płyty MDF osadzony został na prostych nogach. Mebel ten dzięki dostępnym wkładkom umożliwia wydłużenie blatu o kolejne 50 cm. Stół rozkładany to połączenie funkcjonalności oraz wygody. Jest to idealny model do jadalni czy też salonu, zwłaszcza dla osób, które lubią spotkania w większym gronie.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.