Stolik nocny glamour na nóżkach chrom

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

750,00 

Dodatkowe informacje

 

Styl i elegancja

Stolik nocny sprawdzi się idealnie jako podręczne miejsce do przechowywania drobiazgów. Oferowany przez nas model, jest idealnym przykładem pięknego designu oraz praktyczności. Stolik nocny wykonany został z solidnego drewna bukowego. Uniwersalność wykonania, powoduje że łatwo można go dopasować do reszty wyposażenia, które może być zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Dwie szuflady z uchwytami w kształcie kryształów oraz chromowane nóżki przyciągają uwagę.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.