Krzesło tapicerowane „Kominek”

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

199,00 

Informacje dodatkowe

WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 101 cm
B wysokość siedziska 51 cm
C głębokość siedziska 40 cm
D szerokość całkowita 47 cm
E szerokość siedziska 47 cm

Styl i elegancja

Tapicerowane krzesło ” Kominek ” to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Podstawa krzesła wraz z nogami wykonana została z drewna bukowego. Całość wygląda bardzo elegancko i stylowo. Model ten doskonale odnajdzie się w wysmakowanym wnętrzu. Umiejscowienie go w salonie, wniesie do pomieszczenia ponadczasowy styl. Będzie on wyjątkowym a także atrakcyjnym dodatkiem na wiele lat. Stonowana kolorystyka pozwala na łatwy wybór dodatków.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Aby krzesło pasowało do stylu pomieszczenia, powinno być zaprojektowane w pełnej z nim zgodności. Do wnętrz o tradycyjnym wystroju zwykle wybiera się propozycje drewniane, podkreślające charakter całości. Warto zwrócić uwagę, aby harmonizowało się ono ze stołem lub biurkiem, które będzie w jego najbliższej odległości. Takie meble zwykle wybiera się na lata, więc dobrze, jeśli będą solidne i wytrzymałe. Jeżeli w naszym domu mieszkają dzieci lub zwierzęta, to również weźmy to pod uwagę, wybierając krzesła. Powinny być łatwe do utrzymania w czystości oraz sporadycznego czyszczenia. Dobrze w takich przypadkach sprawdzają się modele wykończone skórą ekologiczną.