Krzesło pikowane kryształkami z kołatką " Presto Glamour"

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

585,00 

Dodatkowe informacje

WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 90 cm
B wysokość siedziska 49 cm
C głębokość siedziska 46 cm
D szerokość całkowita 57 cm
E szerokość siedziska 53 cm

Styl i elegancja

Krzesło pikowane ” Presto Glamour ” posiada wiele zalet. Jest solidne oraz trwałe. Rama wykonana została z drewna bukowego, które cechuje się dużą wytrzymałością na wiele lat. Krzesło pikowane z kołatką to elegancki mebel do wnętrz. Urodę tapicerki podkreślają ozdobne pinezki. Kołatka zamontowana w tylnej części mebla dodaje mu ciekawego designu. To gustowne w swojej formie krzesło wprowadzi odrobine luksusu do jadalni czy też salonu w stylu glamour. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.