Krzesło tapicerowane ” Presto Classic „

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

399,00 

Informacje dodatkowe

WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 90 cm
B wysokość siedziska 49 cm
C głębokość siedziska 46 cm
D szerokość całkowita 57 cm
E szerokość siedziska 53 cm

Styl i elegancja

Krzesło to bardzo popularny element, który jest nieodzownym uzupełnieniem każdej przestrzeni użytkowej. Krzesło Presto Classic, z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni czyste piękno oraz klasykę. Wygodne siedzisko sprawdzi się doskonale we wnętrzach jadalnianych. Ręczne wykonanie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów jest gwarancją zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów. Tapicerowane krzesło zapewni komfort siedzena podczas wspólnych, rodzinnych posiłów czy odpoczynku. Ten model krzesła wyróżnia się ciekawym obiciem w odcieniu niebieskiego. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.