Fotel " Klubowy PRL "

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

699,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógToczone
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaGładkie
Kolor obiciaWielokolorowy
Kolor wybarwieniaOrzech
Rodzaj zdobieniaKedra

Więcej informacji

WYMIARY FOTELA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita
68 cm
Bwysokość siedziska
44 cm
Cgłębokość siedziska
47 cm
Dszerokość całkowita
71 cm
Eszerokość siedziska
59 cm

Styl i elegancja

Atrakcyjny fotel klubowy PRL posiadający drewniany stelaż w połączeniu z wielokolorowym obiciem, nadaje pomieszczeniu lekkości i tworzy spoistą całość. Sprawdzi się doskonale do pokoi dziennych czy salonu. Fotel ten odnajdzie się doskonale nie tylko w klasycznym wnętrzu, ale także będzie eleganckim dopełnieniem w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Fotel klubowy PRL to idealna funkcjonalna dekoracja każdej przestrzeni. Wykonany ręcznie, zapewnia wysoką jakość wykonania. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

To wszystko zależy od tego, jak zaaranżowane jest nasze wnętrze. Jeśli posiadamy mieszkanie w nowoczesnym stylu, bardzo dobrym pomysłem okaże się fotel klubowy wykonany z materiału. Ociepli on minimalistyczne pomieszczenie, dodając mu niezwykłego uroku. Poza tym, oprócz ciekawej formy, są one także bardzo praktyczne. W przypadku wnętrza zaprojektowanego w stylu retro, powinniśmy postawić na taki mebel, który będzie odpowiadał danemu klimatowi.


Produkty Powiązane