Fotel ” Klubowy PRL „

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

699,00 

Informacje dodatkowe

WYMIARY FOTELA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 68 cm
B wysokość siedziska 44 cm
C głębokość siedziska 47 cm
D szerokość całkowita 71 cm
E szerokość siedziska 59 cm

Styl i elegancja

Fotel klubowy PRL jest charakterystyczny dzięki swej niezwykłej trwałości, wygodzie a także poprzez swoje nawiązanie do przeszłości. Przy użyciu tego fotela można stworzyć bardzo klimatyczne i niebanalne wnętrze zarówno w stylu retro jak i w nowoczesnym klimacie. Toczone, bukowe nogi dodają mu ciekawego designu. Kolorowe  obicie oraz zdobienie kedrą przyciągnie uwagę każdego. Mebel ten jest bardzo wygodny , a przy tym elegancki i stylowy. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

To wszystko zależy od tego, jak zaaranżowane jest nasze wnętrze. Jeśli posiadamy mieszkanie w nowoczesnym stylu, bardzo dobrym pomysłem okaże się fotel klubowy wykonany z materiału. Ociepli on minimalistyczne pomieszczenie, dodając mu niezwykłego uroku. Poza tym, oprócz ciekawej formy, są one także bardzo praktyczne. W przypadku wnętrza zaprojektowanego w stylu retro, powinniśmy postawić na taki mebel, który będzie odpowiadał danemu klimatowi.