Fotel ” Klubowy PRL „

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

699,00 

Informacje dodatkowe

WYMIARY FOTELA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 68 cm
B wysokość siedziska 44 cm
C głębokość siedziska 47 cm
D szerokość całkowita 71 cm
E szerokość siedziska 59 cm

Styl i elegancja

Atrakcyjny fotel klubowy PRL posiadający drewniany stelaż w połączeniu z wielokolorowym obiciem, nadaje pomieszczeniu lekkości i tworzy spoistą całość. Sprawdzi się doskonale do pokoi dziennych czy salonu. Fotel ten odnajdzie się doskonale nie tylko w klasycznym wnętrzu, ale także będzie eleganckim dopełnieniem w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Fotel klubowy PRL to idealna funkcjonalna dekoracja każdej przestrzeni. Wykonany ręcznie, zapewnia wysoką jakość wykonania. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

To wszystko zależy od tego, jak zaaranżowane jest nasze wnętrze. Jeśli posiadamy mieszkanie w nowoczesnym stylu, bardzo dobrym pomysłem okaże się fotel klubowy wykonany z materiału. Ociepli on minimalistyczne pomieszczenie, dodając mu niezwykłego uroku. Poza tym, oprócz ciekawej formy, są one także bardzo praktyczne. W przypadku wnętrza zaprojektowanego w stylu retro, powinniśmy postawić na taki mebel, który będzie odpowiadał danemu klimatowi.