Zestaw Ludwik nr 2 + krzesła pikowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 900,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Stół w jadalni bardzo często nazywany jest sercem domu, ponieważ to przy nim toczy się życie rodzinne. Zestaw Ludwik, który Państwu oferujemy posiada wygodny, trwały ale przede wszystkim funkcjonalny stół. Zestaw będzie idealny zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń, dzięki możliwości złożenia i rozłożenia stołu. Krzesła pikowane są odpowiednio wyprofilowane, aby zapewnić komfort użytkowania. Obicie w odcieniu brązu idealnie współgra ze stołem z drewna bukowego. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.