Zestaw Presto nr 11 + krzesła pikowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

5 990,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Zestaw Presto będzie ciekawym akcentem w salonie czy też jadalni. Zestaw 6 pikowanych krzeseł sprawia, że komplet prezentuje się orginalnie oraz bardzo solidnie. Konstrukcja stołu opiera się na solidnych nogach z drewna bukowego. Zestaw, który Państwu oferujemy jest odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu zapewniony jest odpowiedni komfort użytkowania. Zestaw krzesła plus stół można dostosować do swoich potrzeb. Sprawdzi się on idealnie do salonu czy też jadalni. Stół oraz drewniane krzesła charakteryzują się wysoką trwałością. Z całą pewnością taki zestaw posłuży na długie lata. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.