Zestaw Presto nr 8 + krzesła pikowane kryształkami z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

4 460,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Meble do jadalni powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Ważny jest także styl oraz wygląd poszczególnych elementów w taki sposób aby stanowiły wspólny element całego mieszkania. Do małych pomieszczeń idealnie sprawdzi się rozkładany stół. Jest on bardzo praktyczny oraz ustawny. Niezbędnym elementem wyposażenia w jadalni są krzesła. W zestawie, który Państwu oferujemy znajdują się krzesła pikowane kryształkami z kołatką. Zestaw ten wygląda bardzo estetycznie oraz dopasowuje się do każdego wnętrza. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.