Zestaw Ludwik nr 4 + krzesła pikowane z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 470,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Zestaw mebli Ludwik, który Państwu oferujemy sprawdzi się nie tylko do dużych pomieszczeń, ale także do małych wnętrz. Dlatego też najtrafniejszym wyborem w niewielkiej jadalni czy też salonie będzie prostokątny stół, który można rozsunąć. Taka opcja będzie idealna na przyjęcia rodzinne. Warto pamiętać, że harmonijna i spójna aranżacja wyróżnia się zgraniem poszczególnych elementów. Pikowane krzesła z kołatką, obite zostały materiałem w odcieniu niebieskiego. Całość zestawu nabiera eleganckiego charakteru. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.