Zestaw Presto nr 9 + krzesła pikowane kryształkami z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

25 400,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Jednym z najważniejszych elementów jadalni jest stół. To przy nim zasiadają członkowie rodziny, aby celebrować wspólne chwile w trakcie spożywania posiłków czy rodzinnych imprez. Na takie okazje sprawdzi sie idealnie stół ze skóry naturalnej. Blat o powierzchni 360cm, dzięki wkładom posiada możliwość aby wydłużyć swoją powierzchnię o dodatkowe 100cm. Wykonany został ze skóry naturalnej co nadaje całości bardzo eleganckiego charakteru. Dopełnieniem zestawu są gustowne krzesła, które posiadają kołatki na oparciu. Zestaw Presto sprawdzi się idealnie w eleganckich wnetrzach, nada im ciekawego i orginalnego designu.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.