Krzesło pikowane kryształkami z kołatką " Presto Ludwik"

Nowy produkt


Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

559,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProfilowane
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaPikowane kryształkami
Kolor obiciaOdcienie szarości
Kolor wybarwieniaBiały mat
Rodzaj zdobieniaKołatka, pinezki

Więcej informacji


WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita90 cm
Bwysokość siedziska49 cm
Cgłębokość siedziska46 cm
Dszerokość całkowita57 cm
Eszerokość siedziska53 cm

Styl i elegancja

Krzesło pikowane Presto Ludwik jest to wyraźnie wyprofilowane, komfortowe oraz ponadczasowe krzesło, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do klasycznej jadalni. Zaletą tego krzesła jest z pewnością jego precyzyjne wykonanie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Drewniane, bukowe nogi w białym kolorze dodają krzesłu elegancji. Mebel ten będzie doskonałym uzupełnieniem stylowych aranżacji jadalni oraz pokoju dziennego. Do obicia krzesła użyto tkaniny Prestige w odcieniu szarości. Delikatne kryształki ozdabiają oparcie krzesła. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.

Produkty Powiązane