Krzesło pikowane kryształkami z kołatką " Presto Ludwik"

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

559,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProfilowane
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaPikowane kryształkami
Kolor obiciaOdcienie szarości
Kolor wybarwieniaBiały mat
Rodzaj zdobieniaKołatka, pinezki

Więcej informacji

WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita90 cm
Bwysokość siedziska49 cm
Cgłębokość siedziska46 cm
Dszerokość całkowita57 cm
Eszerokość siedziska53 cm

Styl i elegancja

Pikowane krzesła są wręcz stworzone do aranżacji w stylu glamour. Jeżeli lubicie przepych we wnętrzach, lustra i diamentowe żyrandole odbijające światło oraz eleganckie przedmioty świadczące o luksusie, z pewnością nie oprzecie się krzesłom wykończonym pikowaniem w typie Chesterfield. W zgodzie z waszym gustem i pozostałymi elementami wystroju dopasujcie je kolorystycznie do wnętrza.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.

Produkty Powiązane