Krzesło pikowane kryształkami z kołatką " Presto Ludwik"

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

559,00 

Dodatkowe informacje

WYMIARY KRZESŁA

Wymiar ławeczki

A wysokość całkowita 90 cm
B wysokość siedziska 49 cm
C głębokość siedziska 46 cm
D szerokość całkowita 57 cm
E szerokość siedziska 53 cm

Styl i elegancja

Krzesło pikowane Presto Ludwik jest to wyraźnie wyprofilowane, komfortowe oraz ponadczasowe krzesło, które sprawdzi się idealnie jako dodatek do klasycznej jadalni. Zaletą tego krzesła jest z pewnością jego precyzyjne wykonanie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Drewniane, bukowe nogi w białym kolorze dodają krzesłu elegancji. Mebel ten będzie doskonałym uzupełnieniem stylowych aranżacji jadalni oraz pokoju dziennego. Do obicia krzesła użyto tkaniny Prestige w odcieniu szarości. Delikatne kryształki ozdabiają oparcie krzesła. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Jeżeli chcielibyście przenieść nieco luksusu rodem z królewskich salonów do waszego domu, to dzięki pikowanym meblom z łatwością uzyskacie pożądany efekt! Pikowane krzesła już od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Nadal możecie korzystać z tego bardzo wygodnego i efektownego trendu. Jeżeli zdecydujecie się na wyraźne zdobienie ciekawymi pinezkami lub guzikami, to krzesła z takim elementem będą główną dekoracją salonu i sprawią, że nie zechcecie z niego wychodzić.