Dodatki

Elementy dekoracyjne

Wybór dodatków do mebli takich jak kołatka, ozdobna taśma pinezkowa, kedra, pikowanie guzikami lub kryształkami będą fantastycznym dopełnieniem mebli do jadalni, kuchni czy przedpokoju. Zanim ostatecznie zdecydujesz się na upatrzony dodatek, musisz wziąć po uwagę na kilka podstawowych kwestii aby współgrały z pozostałym wystrojem domu. Dobrze przemyślana decyzja sprawi, że meble zwiększą atrakcyjność wnętrza Twojego domu. Prezentowane kołatki i inne dodatki meblowe charakteryzuje niepowtarzalny styl wykonania, duża trwałość i niezwykle wysoki poziom dekoracyjności.

ZOBACZ WZORNIK »

Nogi i nóżki meblowe

Prezentujemy tutaj listę poszczególnych modeli nóg do naszych mebli, jakie możemy zastosować przy produkcji krzeseł, stołów, stolików kawowych, hokerów, foteli, ławek, skrzyń, stolików nocnych itp. Bogata oferta nóg drewnianych oraz metalowych pozwala na ich dopasowanie do praktycznie każdego wnętrza – bez względu na to czy jest to salon, kuchnia, sypialnia, restauracja lub hotel. Nogi drewniane są wykonane z drewna bukowego lub dębowego. Nogi i nóżki meblowe są nieodzownym elementem każdego mebla. Stanowią o odbiorze jego stabilności, konstrukcji mebla oraz walorach estetycznych i praktycznych. Dzięki nogom meblowym zwykła bryła może stać się nowoczesnym stołem glamour, stylizowanym krzesłem , stabilną szafą, w zależności od modelu i rodzaju zastosowanych nóg w poszczególnym meblu.

ZOBACZ WZORNIK »

Rodzaje pikowań

Prezentujemy dla Państwa listę poszczególnych wzorów pików, jakie możemy zastosować przy produkcji krzeseł, hokerów, foteli, ławek, skrzyń , puf, wezgłowi oraz ścian tapicerowanych. Kolekcja ta dedykowana jest dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność i wygodę mebli, ale także ich elegancję. Zróżnicowanie poniższych dodatków pozwala na ich dopasowanie do praktycznie każdego wnętrza – bez względu na to czy jest to salon, sypialnia, restauracja lub hotel. To nowoczesny wymiar piękna dostępny w postaci płytkiego lub głębokiego pikowania, stylowych guzików, kryształków, pikowania w romby lub w kwadraty.

ZOBACZ WZORNIK »