Zestaw Presto nr 4 + krzesła pikowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

4 130,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Każdy będzie oczarowany zestawem mebli Presto, w skład którego wchodzi rozkladany solidny stół oraz 6 pikowanych krzeseł. Razem meble tworzą idealny zestaw do jadalni czy też salonu. Z pewnościa jest to funkcjonalny oraz atrakcyjny dodatek do wnętrza domu. Stół wykonany został z drewna bukowego, które cechuje się niezwykłą trwałością oraz wytrzymałością. Meble ten dzięki dostępnym wkładkom umożliwia wydłużenie blatu o kolejne 50 cm. Stół rozkładany to połączenie wygody oraz funkcjonalności. Krzesła w kolorze czarnym, obito tkaniną French Velvet, oraz ozdobiono pinezkami. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.