Zestaw Presto nr 10 + krzesła tapicerowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 500,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Funkcjonalna jadalnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Zestaw Presto pomoże w zorganizowaniu miejsca do spożywania rodzinnych posiłków, czy też organizacji spotkań w gronie rodzinnym. Zestaw nada pomieszczeniu ciekawego charakteru oraz modnego wyrazu. Solidny stół z drewna bukowego powinien zajmować centralne miejsce w jadalni. Jest to prosty ale solidnie wykonany mebel, z najwyższej jakości materiałów. Stół został połączony z tapicerowanymi krzesłami. Krzesła w odcieniu niebieskiego posiadają białe nóżki, co nadaje im ciekawego efektu. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.