Zestaw Nowoczesny nr 2 + krzesła tapicerowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 700,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Ważna uroczystość rodzinna czy niespodziewani goście – są to powody dla których warto mieć w domu rozkładany stół z krzesłami. Dzięki temu w każdej chwili można zyskać dodatkową przestrzeń. Stół rozkładany z krzesłami to z pewnością funkcjonalne rozwiązanie. Dodatkowo połączenie naturalnego drewna z metalową podstawą nadaje wyjątkowego charakteru temu stołowi. Ten nowoczesny zestaw mebli, przykuwa uwagę ciekawym designem oraz swoją orginalnością. Szare, tapicerowane krzesła idealnie współgrają z rozkładanym stołem, tworząc wspólną całość. Zestaw ten będzie idealny do jadalni czy też salonu. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.