Zestaw Ludwik nr 5 + krzesła pikowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 900,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Wszystkim, którzy szukają stylowych mebli do swojej jadalni, polecamy zestaw Ludwik. Jest to wytworny oraz elegancki zestaw mebli skłądający się z masywnego, rozkładanego stołu oraz pikowanych krzeseł. Jest to doskonały przykład wytwornego stylu, elegancji oraz funkcjonalności. Stół sprawdzi się idealnie w przypadku uroczystości rodzinnych, dzięki możliwości rozłożenia go o dodatkowe 50cm. Eleganckie krzesła obite zostały tkaniną Prestige, w odcieniu niebieskiego. Ciekawego charakteru nadaje im zdobienie kedrą. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.