Zestaw Ludwik nr 8 + krzesła pikowane z wałkiem

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 380,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Zestaw mebli Ludwik to świetna propozycja dla osób, które szukają mebli z klasą. Pikowane krzesła oraz rozkładany stół będą się idealnie prezentowały jako zestaw mebli do salonu, jadalni czy też sali restauracyjnej. Masywny stół posiada możliwość rozłożenia dzięki wkładce o dodatkowe 50cm, co jest świetnym rozwiązaniem przy organizacji przyjęć. Stół świetnie komponuje się z krzesłami, które obito skórą ekologiczną Bugatti. Skóra ekologiczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest ona wyjątkowo odporna na wilgoć oraz wpływ promieni słonecznych. Dodatkowo dużo prościej się ją czyści. Krzesła posiadają ozdoby wałek. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.