Zestaw Ludwik nr 7 + krzesła pikowane z wałkiem

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 350,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Nasz kolejny zestaw mebli do jadalni Ludwik to ciekawe połączenie masywnego stołu z pikowanymi krzesłami w odcieniu niebieskiego. Całość nabiera ciekawego a zarazem eleganckiego charakteru. Zestaw ten będzie idealnie wyglądał zarówno w nowoczesnej kuchni jak i klasycznej jadalni. Z całą pewnością dzięki niebanalnemu designowi będzie ciekawą oraz funkcjonalną ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zostanie umieszczony. Krzesła obito tkaniną French Velvet oraz od góry zakończono ozdobnym wałkiem.  

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.