Pufa Glamour pikowana kryształkami z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

899,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Nasza pufa wykonana została z najwyższą dbałością o wszelkie szczegóły, z materiałów najwyższej jakości. Trwała konstrukcja i mocne szycie sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Pikowana pufa sprawdzi się idealnie jako dodatek, który wzbogaci wygląd każdego wnętrza. Starannie wykonane pikowania materiału z całą pewnością nadają jej eleganckiego i wyjątkowego charakteru. Model ten zawiera praktyczny pojemnik na drobiazgi. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.