Pufa Glamour pikowana kryształkami z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

999,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Prostokątna pufa sprawdzi się jako dodatek do większości wnętrz. Wyposażona jest w praktyczny pojemnik. Jest to mebel funkcjonalny oraz wygodny. Obicie zostało wykonane ze skóry ekologicznej Bugatti, sprawia że mebel jest trwały i bardzo łatwo można go utrzymać w czystości. Pufa jest pikowana, ozdobiona kołatką oraz pinezkami. Chromowane nóżki stabilizują mebel i nadają mu eleganckiego designu. Mebel ten sprawdzi się jako dodatek do każdego wnętrza.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.