Pufa okrągła glamour pikowana

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

799,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Pikowana pufa zaskakuje swoim praktycznym zastosowaniem a także dekoracyjnym charakterem. Nowoczesny design pufy, sprawia że świetnie sprawdza się ona jako dodatek służący za dodatkowe siedzisko czy podnóżek. Z łatwnością można ją dopasować do pozystałych elementów wyposażenia. Okrągła pufa sprawdzi się idealnie dla osób, które lubią odważny oraz nowoczesny styl. Dla zwiększenia walorów estetycznych pufa została ozdobiona głębokimi pikowaniami. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.