Pufa Glamour pikowana kryształkami

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

599,00 

Informacje dodatkowe

 

Styl i elegancja

Pikowana pufa Glamour to fantastyczny i niezastąpiony dodatek do wnętrza, który pomaga stworzyć atmosferę harmonii oraz spokoju. Skrzynia ta idealnie sprawdzi się jako dodatkowe siedzenie w mieszkaniu. Pufy chętnie wykorzystywane są jako praktyczny element wyposażenia salonu. Mogą one pełnić rolę praktycznego schowka na drobiazgi czy też pełnić funkcję podnóżka. Pikowana kryształkami pufa to ponadczasowa propozycja, która idealnie sprawdzi się w roli dekoracji ocieplającej wnętrze.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.