Pufa Glamour pikowana kryształkami z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

799,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Pufy cieszą się coraz większą popularnością jako dodatek do wnętrz. Pikowana pufa, to ciekawa propozycja, która sprawdzi się idealnie w roli ciekawej dekoracji wnętrza. Otwierana, pikowana pufa doskonale nadaje się jako siedzisko do salonu czy też garderoby. Użyto zdobienia z zastosowanie kołatki oraz pinezek. Mebel wykonywany jest ręcznie, z najwyższej jakości materiałów. Model ten zawiera praktyczny schowek na drobiazgi. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.