Zagłówek pikowany Chesterfield

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

399,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Pikowany zagłówek wniesie do wnętrza nutę nowoczesności oraz delikatności. Jego zastosowanie zmieni wnętrze w spokojną przestrzeń, w której można wypocząć. Dzięki pikowanej tkaninie Prestige zagłówek będzie modnym i szykownym wykończeniem łóżka. Oferowany przez nas model, znajdzie zastosowanie w każdej sypialni. Ten ponadczasowy zagłówek idealnie wkomponuje się w wystrój w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. W oparciu zastosowano głębokie pikowanie guzikami. Zastosowanie takiej formy na jednej ze ścian wystarczy aby całkowicie odmienić charakter wnętrza i nadać mu nowy, interesujący styl.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Standardowa grubość paneli to ok. 7 cm, moduły są często fazowane na krawędziach w celu uzyskania zaokrąglonego kształtu na wszystkich krawędziach ściany tapicerowanej. Obicia ścian doskonale wygłuszają wnętrze oraz tworzą wrażenie przytulności i intymności. Panele ścienne na życzenie uzupełniamy w miejsca na gniazdka elektryczne, włączniki, kinkiety oraz specjalne zaczepy do powieszenia na ścianie. Ściany pikowane wykonujemy z dowolnej tkaniny z naszej oferty lub przysłanej tkaninie od klienta.